Oznámení

Máme nový web

Po letech, kdy jsme veškeré informace a oznámení o domě dávali pouze na fórum, jsme se rozhodli zprovoznit plnohodnotný web.

Fórum bylo vynikající do začátku našeho bydlení tady, ale na práci s dokumenty SVJ a na jasná a viditelná oznámení se úplně nehodilo. To by nyní mělo být o poznání lepší. Web i diskuze jsou nyní také bez problému zobrazitelné i na mobilním telefonu.

Web ještě není naplněný daty, postupně budeme přidávat jednotlivé dokumenty, které se týkají SVJ. Veškeré nové události už budou zveřejňovány pouze zde.

Diskuzní fórum zůstane zachováno zde pod novými stránkami, sekce na areálovém fóru bude krátkodobě ponechána pouze pro čtení a následně archivována.

Základní oznámení budou veřejně viditelná, ale některé informace a dokumenty jsou a budou určené pouze majitelům bytů. Z těchto důvodů je nutné se na webu registrovat. Všichni, kteří mají účty na areálovém diskuzním fóru, mají tyto účty přenesené a bude fungovat stávající login a heslo. Pro ostatní je nutná registrace.

Postup na zprovoznění existujícího ani nového účtu není složitý. Web se skládá z části zobrazující články a dokumenty a z diskuzního fóra. Evidenci uživatelů má na starosti fórum. Proto je nutné se nejprve přihlásit do fóra a poté už bude fungovat přihlašování i na úvodní stránce webu. Pro registraci platí totéž, jen místo přihlášení na fóru je nutné tam provést registraci.

Podrobný návod poskytují obrázky níže.

 

reg1

reg2

reg3

reg4

 

Po úspěšném přihlášení se bohužel automaticky aktivuje administrační lišta, která je pro běžné použití zcela k ničemu. Můžete ji deaktivovat podle obrázků níže.

 

reg5

reg6

Doufáme, že se vám nový web bude líbit.