Poruchy a opravy

Uzavření garáží od 10. srpna

Ve třech po sobě následujících týdnech od 10. srpna do konce měsíce budou na etapy zavírány vjezdy do garáží. Každý týden jeden vjezd, vždy od pondělí do čtvrtka.

Uzavírka bude kompletní, do / z garáží nepůjde vůbec projet. Vyparkujte si včas auto, pokud ho potřebujete.

Datum

Stání

Vjezd

10.-13.8.

68-103, 109-114, 120-139

Vjezd z Hakenovy od kruháčku

17.-20.8.

1-67

Vjezd z Hakenovy od hřiště

24.-27.8.

104-108, 115-119, 140-175

Vjezd z Marty Krásové

Budou se opravovat odtokové kanálky na vjezdech do garáží. Tento problém řešíme už roky, zmiňovali jsme to i na několika Shromážděních. A stále jsme nemohli sehnat dodavatele, který by byl ochoten a schopen to udělat správně dle specifikací výrobce – je to pro takové firmy malá zakázka. Nyní konečně máme firmu, která je ochotná se do toho pustit a tak to musíme využít. Odtokové kanálky již delší dobu opravu nutně potřebují.  

Bohužel tato oprava znamená úplné uzavření vjezdů do garáží a to vždy na 4 dny v kuse. V době opravy nebude možné vjet do garáže ani z ní vyjet! Pokud auto budete potřebovat, bude nutné ho nejpozdějí v pondělí brzy ráno vyparkovat. Diskutovali jsme ve výboru i s dodavatelem, jak omezení zmírnit a přestože způsoby existují (poloviční vjezd, pojezdové plechy), tak je to vždy na úkor kvality a trvanlivosti provedené práce. Když se to udělá najednou a bez zatěžování vibracemi od aut, bude výsledkem lepší funkčnost a životnost nových odtokových kanálků (tedy mělo by to zmírnit omezení v budoucnu).  

Z výše zmíněného důvodu bude tedy vždy během oprav kompletně uzavřený jeden z vjezdů do garáží. Není samozřejmě problém ponechat auto uvnitř v garážích, ale po dobu opravy nebude možné vyjet a to ani nouzově.